Stojak na ulotki reklamowe

Jedną z najpopularniejszych i najtańszych sposobów na reklamę jest rozdawanie ulotek. Wiele firm stosuje nie tylko wydawanie ulotek na przykład w galeriach handlowych lub na targach branżowych, ale również zostawia ulotki w sklepach, tak by każdy klient mógł po nie sięgnąć.

Przenośne stojaki z ulotkami

stojaki na ulotki a4Aby odpowiednio je wyeksponować w sklepie, salonie lub na targach, niezbędne jest posiadania stojaka na ulotki. Pozwala on na estetyczne ułożenie ulotek, które będą ważnym elementem targowej ekspozycji stoiska. Niekiedy firmy posiadają ulotki odnoszące się do poszczególnych usług, informujące o zasadach czy korzyściach. Na przykład w bankach często dostępnych jest wiele ulotek, które zawierają informacje o korzyściach płynących z poszczególnych usług oraz o warunkach, jakie należy spełnić, by z nich skorzystać. W takich przypadkach niezbędne jest posiadanie stojaka na ulotki, który w estetyczny sposób wyeksponuje posiadane przez daną firmę grupy ulotek. Dzięki temu klient łatwo znajdzie interesującą go broszurę. Również na różnego rodzaju konferencjach i konwentach dobrze sprawdzą się składane stojaki na ulotki A4.

Można na nich umieścić nie tylko ulotki reklamowe, ale również harmonogramy wydarzeń, repertuary kin czy teatrów. Tego typu akcesoria służące do prezentacji reklam i ulotek można nabyć w wielu sklepach internetowych. Stanowią one świetne uzupełnienie stanowiska targowego, ale równie dobrze sprawdzą się w przestrzeni sklepowej. Ulotki często informują o aktualnych promocjach oraz nowych usługach, które dopiero pojawiły się w ofercie firmy. Wymagają wtedy dokładnego wyjaśnienia sposobu działania usługi lub zalet wiążących się z używaniem danego produktu. Czasem zamiast klasycznej formy jedno lub dwustronnej ulotki, mają one postać gazetki, która prezentuje produkty konsumentom i można ją zabrać po wejściu do sklepu. Wiele sklepów spożywczych wydaje tego typu ulotki i właśnie taki stojak jest dobrym sposobem na posegregowanie ich i estetyczne zaprezentowanie klientowi. Tego typu stojaki można nabyć w większości sklepów stacjonarnych i internetowych oferujących usługi i produkty z zakresu branży reklamowej. Większość stojaków na ulotki oferowanych przez takie sklepy jest składana, dzięki czemu ich transport jest bardzo łatwy.

Wiele sklepów do produktów dołącza również walizki lub pokrowce, dzięki czemu można spakować stojak do środka, nie martwiąc się o to, że któraś z części składowych gdzieś się zawieruszy. Ułatwia to również samo przechowywanie stojaka, jeśli nie jest używany na co dzień.