Poradnik marketingowca – eko gadżety

Każdy marketingowiec wie, że udział w akcji promocyjnej nie ma najmniejszego sensu jeżeli udamy się na niego bez toreb wypchanych darmowymi gadżetami reklamowymi. Ludzie są bardzo łasi na darmowe prezenty, nawet jeżeli jest to długopis reklamowy warty około piętnastu groszy.

Eko gadżety – dlaczego są tak popularne?

eko gadżetyDlatego też tak ważne jest aby przed każdym wydarzeniem w którym będziemy brali udział przygotować sobie odpowiednia ilość długopisów czy też innych gadżetów z nadrukiem logo firmy i dotrzeć z nimi do jak najszerszego grona odbiorców. Jeżeli jesteś marketingowcem, który właśnie przygotowuje się do eventu, koncertu lu imprezy charytatywnej to podpowiemy ci jakie gadżety cieszą się największą popularnością oraz wpływają na wizerunek firmy. Najlepiej postrzeganymi prezentami są eko gadżety. Dbanie o środowisko jest obecnie bliskie wielu osobom nie można się zatem dziwić, że wiele osób doceni fakt, iż przedsiębiorstwo również się o nie troszczy. Od kilku już lat pojawiają się na rynku na przykład eko długopisy, które wykonane są z szarego papieru, jednakże eko gadżetów jest już znacznie więcej, są to eko linijki czy zakładki do książek, ekologiczne torby na zakupy, gadżety zasilane energia słoneczną ( na przykład lampki biurowe) czy tez gadżety zasilane wodą albo na dynamo.

Wybór jest naprawdę szeroki, ogranicza nas jedynie wyobraźnia oraz posiadany budżet jaki można na gadżety przeznaczyć, jednakże inwestycja w eko gadżety jest bez wątpienia opłacalną i mogącą przynieś o wiele większy zysk niż tradycyjne gadżety, niekojarzące się z ekologią oraz troską o dobro ziemi.