Ostatnio przeglądałam strony www o agencji reklamowej

W ostatnich dniach oglądałam film, w którym była agencja reklamowa. Wystąpiło tam grono bardzo dobrych aktorów, którzy mnie zafascynowali. Logo tej agencji też było ciekawe i inspirujące.

Poznańskie strony www w filmie romantycznym

strony wwwNie zabrakło również tematyki miłosnej , gdzie główny aktor, który był dyrektorem całej agencji zakochał się w dziewczynie, która dopiero zaczynała swoją karierę i tworzyła strony www poznań. Oczywiście była też postać negatywna, która z kolei zajmowała się tym ,aby grafika 3d w ich firmie była na jak najwyższym poziomie. Firma ta miała bardzo dużo klientów i dlatego wszyscy byli bardzo zajęci i nikt na siebie nie zwracał uwagi. Szef zarządził któregoś razu imprezę integracyjną na której każdy miał przedstawić indywidualny pomysł na rozwój firmy, oraz zrobić wszystko ,aby sklepy internetowe działały bez zarzutu i przyciągały jak największą ilość klientów. Zarabiali też reklamami swojej firmy w innych firmach i obiektach handlowych. Była też intryga, ale jak w każdym filmie wszystko skończyło się dobrze. Film był bardzo ciekawy, ale też pozostawił po sobie morał, który mówi , aby zawsze być szczerym wobec siebie i innych , nigdy nie oszukiwać. Szczerość popłaca i nie warto przywłaszczać sobie czyichś projektów na własność, bo to niestety zawsze się zemści. Tak też należy postępować w życiu dorosłym. Nie ważne gdzie jesteśmy , gdzie pracujemy i co robimy najważniejsze , że jesteśmy uczciwi, a to zawsze przyniesie efekty. Widziałam też kiedyś kobietę, która chciała oszukać swoją firmę i część kosztów za sklepy internetowe brała dla siebie.

Niby miała prawnika, który chciał jej pomóc, ale niestety, sąd wymierzył sprawiedliwość i została ukarana karą wysokiej grzywny. Oczywiście ona już nigdy nie będzie mogła zatrudnić się w żadnej tego typu firmie i miała ogromny problem ze znalezieniem pracy.