Jak wybrać dobry kubek reklamowy?

Jest wiele ciekawych opcji, jeśli chodzi o gadżety reklamowe. Zarówno restauracja, agencja PR, czy firma przemysłowa może znaleźć coś odpowiedniego, co będzie pasowało do jej działalności. Są gadżety elektroniczne, ekologiczne, czy tekstylne, zawsze z logo i/lub z nazwą firmy. Na gadżetach można umieszczać też hasła reklamowe, czy ciekawe grafiki.

Kubki z firmowym logo

kubki reklamowe z własnym nadrukiemBardzo popularne są na pewno firmowe kubki reklamowe z własnym nadrukiem. Może to być zwykły, biały kubek z uchem i nadrukiem z jednej strony. Takie opcje są najtańsze i najbardziej uniwersalne. Białe kubeczki ma każda firma wykonująca gadżety, w dodatku na takim tle każde logo czy napis będą dobrze się prezentowały. Nie trzeba jednak ograniczać się do uniwersalnego kubka. Można zamówić na przykład kubek biały z zewnątrz i kolorowy w środku, czy biały z kolorowym uchem. Oczywiście dostępne są też całkowicie kolorowe kubeczki, można je dobrać np. do profilu działalności firmy. Jeśli to przedsiębiorstwo ogrodnicze to zielony kubeczek będzie bardzo pasował, z kolei banki celują w kubki w ciemnych odcieniach niebieskiego, bo ta barwa wiąże się z zaufaniem. Firmy od gadżetów proponują także inne, ciekawsze rozwiązania w temacie ozdabiania kubeczków. Na przykład firmy turystyczne mogą być zainteresowane kubkiem z uchwytem z metalowego karabińczyka, przywodzącego na myśl górskie wyprawy. Z kolei kubki pokryte farbą kredową kojarzą się z gastronomią (wiele lokali ma kredową ścianę z rozpisanym menu) lub też z placówkami edukacyjnymi (dzieci lubią rysowanie na kredowych tablicach).

kubki reklamowe z własnym nadrukiemCo można kupić jeśli kubki wydają się nam za duże i mało atrakcyjne? Zawsze można kupić reklamowe filiżanki. Często są one dostępne w wersjach z podstawkami, czy łyżeczkami do kompletu. Filiżanki są bardziej eleganckie, mniejsze. Sprawdzą się wtedy, kiedy klienci są przyjmowani w siedzibie firmy i będzie się im podawało kawę lub herbatę. Wtedy filiżanki z logo firmy będą idealne. Dodatkowo jeśli kupi się zestaw filiżanek to także pracownicy będą mogli pić napoje z firmowych kubków, które będą jednakowe, a nie każdy z innej parafii. Na pewno będzie to wyglądać atrakcyjniej.

Podsumowując, kubki reklamowe z napisami i grafikami to na pewno dobry pomysł na reklamowe gadżety. Można z nich korzystać w siedzibie firmy podczas przyjmowania klientów, jak i na co dzień. Świetnie się także sprawdzą jako prezenty dla klientów na targach wystawienniczych, czy jako dodatek do dużych zakupów. Warto jest rozważyć taką opcję, bo może się okazać bardzo trafiona.