Gdzie najlepiej sprawdzą się litery 3d?

Świecące napisy to doskonały sposób na to, by przyciągnąć wzrok każdego przechodnia, który może stać się klientem. Jest to bowiem dobra forma reklamy dla każdego typu przedsiębiorstwa. Tworzone z przestrzennych liter logotypy są niezwykle trwałe i oryginalne. Wyraziste świetlne litery mogą sprawdzić się także jako niebanalna dekoracja w mieszkaniu, która nada mu unikatowego charakteru. Ich największą zaletą jest wysoka odporność na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu można umieścić je zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Oryginalne litery przestrzenne

litery 3dZwyczaj neonowego zdobienia szyldów ulicznych przywędrował do Europy z Azji. Świecące na różne barwy litery kojarzone są zazwyczaj z nocnym krajobrazem wysoko rozwiniętych stolic, takich Tokio czy Pekin. Robią one ogromne wrażenie wizualne nie tylko na miłośnikach nocnej rozrywki, ale także na przeciętnych przechodniach, którzy często zapamiętują napisy uliczne tylko dlatego, że występują w ciekawej odsłonie graficznej. Do stworzenia firmowego ulicznego szyldu również najlepszym rozwiązaniem są właśnie oryginalne litery 3d – cennik zakupu dostępny jest zwykle na stronie internetowej ich producenta, dzięki czemu z łatwością można dokonać wyboru tych odpowiednich. Obecnie dostępne są ciekawe podświetlane litery i znaki blokowe, które zapewniają napisom doskonały wygląd zarówno w dzień, jak i w nocy. Są one widoczne już z dużej odległości, dzięki czemu zostają skutecznie zapamiętywane przez przechodniów i potencjalnych klientów. Nowoczesne technologie służące do produkcji oryginalnych trójwymiarowych liter pozwalają tworzyć nie tylko małe i proste, ale także większe i bardziej skomplikowane kształty.

litery 3dDo wyboru są zarówno gotowe czcionki liter, jak i wykonywane wraz z obrazkami i wzorami na specjalne zamówienie, dzięki czemu każda firma może w sposób szczególny wyróżnić się na tle innych ulicznych szyldów. Większość liter wycinana jest metodą laserową z plexi, dzięki czemu krawędź staje się połyskliwa. W ich środkach wydrążony jest tunel dla światła LED. Do nabycia są obecnie zarówno litery podświetlane od frontu, jak i od tyłu. Różnokolorowe literki z podświetleniem to również doskonały pomysł na aranżację domu. Ciekawie wzbogacą design każdego nowoczesnego mieszkania.

Świetnie sprawdzą się zarówno w sypialni czy salonie, jak i kuchni. Do każdego świecącego napisu można także zamówić wplecione w litery logo lub ilustrację, tworzącą np. inspirujące motto lub imiona domowników. Jest to nie tylko efektowna, ale także niedroga metoda zdobienia wnętrza, która z powodzeniem zastępuje też zwykłe nocne lampki lub lampiony w sypialniach.

Więcej: https://www.litery-3d.eu/