Eleganckie kalendarze od polskiego producenta

Tradycyjne kalendarze kojarzą się z prostym wykończeniem, nudną kolorystyką oraz klejącym się materiałem skóropodobnym, który często przeszkadza w użytkowaniu. Od niedawna na rynku pojawiły się możliwości własnych nadruków i dekorowania okładek za pomocą folii, jednak nadal nie daje to tak spektakularnych efektów, jakich się spodziewaliśmy.

Kalendarze i nowoczesny design

kalendarze pier luigiPrekursorem nowoczesnych kalendarzy oraz notesów stała się marka Pier Luigi, która wykorzystuje wysokiej jakości papier z kamienia i innowacyjne zdobienie nadające produktom indywidualizmu. W ofertach wielu sklepów można trafić na produktu wykonane przez Pier Luigi. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, które wpływają na trwałość. Występują one w wielu nietypowych barwach oraz posiadają wykończenia stosowane w biżuterii, a nie tak prostych produktach, jakim wydają się notesy. Kalendarze pier luigi zachwycają nowoczesnym designem, posiadają dekoracje z kamieni oraz wykorzystują bardzo delikatny papier, po którym piszę się zdecydowanie lepiej, niż po tradycyjnym. Warto wspomnieć, że taki kalendarz może zostać wykonany według naszego własnego projektu, dzięki czemu możemy komuś sprezentować unikatowy produkt, jakiego nikt inny nie będzie posiadał.

kalendarz pier luigiW przypadku wyboru Pier Luigi jako dostawcę gadżetów reklamowych do firmy można liczyć na wsparcie i indywidualne podejście pracowników. Pozwolą wybrać z wzornika najlepszy typ wykończenia, który pozwoli wyeksponować logo, bądź częściowo nawiązać do prowadzonej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z agencjami reklamowymi oraz wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów ich produkty zyskały grono swoich zwolenników, którzy dobrze znają wytrzymałość produktów i nie wyobrażają sobie pracy bez Pier Luigi. Ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z kreatora kalendarza dostępnego na stronie producenta, który pozwala na wizualizację produktu jeszcze przed jego zamówieniem. Klient zyskuje pewność, że właśnie takiego produktu potrzebuje i dopiero wtedy składa właściwe zamówienie kontaktując się ze sprzedawcami. Eleganckie kalendarze podbijają rynek dzięki nietypowemu wyglądowi.

Mało która agencja reklamowa jest w stanie zaproponować swojemu klientowi kalendarze wykonane z naturalnych materiałów z dbałością o środowisko, a jednocześnie przyciągających wzrok każdego kupującego. Jest to nietypowe rozwiązanie, jednak gwarantuje spełnienie wszystkich oczekiwań względem kalendarza. Jest on równie funkcjonalny, co estetycznie wykończony.