Czy warto posiadać stoiska wystawiennicze?

Ceny wynajmu lokalu w galerii handlowej są nie małe. W zależności od miasta może to być kwota bliska kilkunastu euro za mater kwadratowy do nawet kilkuset w większych i bardziej rozpoznawalnych galeriach handlowych. Z tego względu coraz częściej możemy zauważyć usługowe stoiska wystawione pomiędzy lokalami.

Budowa stoisk targowych

stoiska targoweTen typ prezentacji oferty wykorzystują najczęściej banki czy sieci telefonii komórkowej do stworzenia punktu informacyjnego i obsługi klienta. W rzeczywistości wynajem małej przestrzeni podłogi znacznie bardziej opłaca im się wynająć niż cały lokal z racji tego, że wyposażenie ich miejsca sprzedaży stanowią w większości komputery nie wymagające wiele przestrzeni. Dużym plusem jakim mają stanowiska targowe jest możliwość ich łatwego demontażu i przeniesienia w inne miejsce. W ten sposób nie tracimy na remoncie kolejnego lokalu i dostosowywaniu go do naszych potrzeb w przypadku zmiany lokalizacji. Stoiska targowe składają się głównie z ścian wykonanych z paneli PCV połączonych ze sobą za pomocą malowanych proszkowo profili aluminiowych dzięki czemu w prosty sposób można ponownie konstrukcję złożyć. Również transport ekspozycji nie przysparza problemu, albowiem systemy wystawiennicze rozkładają się na relatywnie nieduże części dzięki czemu łatwo jest je załadować i przewieźć. Ponad to dla wielu osób rozważających zakup stosika wystawienniczego istotna będzie możliwość zmiany zadrukowanej grafiki poprzez nałożenie nowego laminatu. Systemy wystawiennicze można rozbudować o dodatkowe moduły bądź elementy wyposażenia typu oświetlenie, kieszenie na ulotki czy uchwyty do monitorów, które z pewnością podwyższą atrakcyjność ekspozycji. Dużym atutem jest możliwość operowania światłem na przykład montując paski LED, tak by uwypuklić nasycenie barw czy wyróżnić najistotniejsze informację umieszczone na ściankach stosika. Stosika targowe mają możliwość dowolnego konfigurowania w kilku systemach jednocześnie umożliwiając stworzenie niepowtarzalnej konstrukcji przestrzennej. Wśród tylu zalet nic dziwnego, że systemy wystawiennicze cieszą się tak dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Jest to nie tylko rozbudowana forma reklamy, ale także oryginalny sposób prezentacji oferty, jak również miejsce do obsługi klientów.

Zastosowanie tego typu rozwiązań z pewnością dostarczy nam wielu korzyści jak chociaż by oszczędność kosztów przeznaczonych na wynajem lokalu. Natomiast szeroki wybór dodatków uatrakcyjniających pozwala na stworzenie unikalnych kompozycji, pozwalających wyróżnić nasze stanowisko spośród konkurencji.