Czy fotobudka może być pomysłem na biznes?

Śluby od dawna są kosztowną inwestycją. Niezłym zarobkiem cieszą się salony sukien ślubnych czy samochodów wiozących młodą parę do kościoła. Dodatkowo dużo osób decyduje się na atrakcje weselne dla gości.

Na fotobudce oczywiście można zarobić, jednak czy to się opłaca?

fotobudkaNietypowe śluby stają się coraz bardziej popularne w związku z tym coraz popularniejsze stają się takie usługi jak fotobudka na wesele, wynajem zamków, magika, organizatora wesela i tym podobne. Szczególnie popularne jest to w Warszawie gdzie pogoń za trendami jest największa. W związku z tym to tam najlepiej uderzyć z naszym biznesem. Ceny takich usług są różne, a inwestycja w sprzęt nie aż taka wysoka. Warto jest jednak rozwinąć biznes o więcej usług niż tylko sama foto budka warszawa, na przykład zatrudniając klauna czy magika. Zawsze też można pomyśleć o jakiś dmuchańcach. Na przykład zamki dmuchane czy statki gdyż rodzice na urodziny dzieci często decydują się na takie urozmaicenia kinderbalu. Poza tym na firmowych piknikach dla pracowników i ich rodzin, często pracodawcy takowe dmuchańce wynajmują. Każdy biznes, aby mógł odnosić sukces na rynku powinien się rozwijać. Plusem tego typu działalności jest brak konieczności wynajmu biura, gdyż jedyne co nam potrzebne to trochę miejsca do przechowywania sprzętu oraz transport.

Oczywiście nie wyklucza nas to z konieczności zarejestrowania firmy w Urzędzie Miasta oraz opłacenie składek podatkowych i ZUSu. To czego możemy być pewni to, że popyt na nasze usługi nigdy się nie skończy gdyż wesela zawsze będą w modzie.