Agencje reklamowe Kraków były moim nie udanym biznesem

Przez wiele lat planowałem własne przedsiębiorstwo gospodarcze. Miałem sporo oszczędności i chciałem je odpowiednio zainwestować.

Agencje reklamowe z Krakowa mają szansę na rozwój

Agencje reklamowe KrakówOstatecznie dokonałem wszystkich niezbędnych i potrzebnych formalności i założyłem własny biznes. Na początku nie było łatwo. Agencje reklamowe Kraków czasami mają naprawdę małe szanse na rozwój. Szczególnie w mieście takim jak Kraków. Wszystko trwało ponad siedem lat. Na tamtym czasie bardzo dobrze się rozwijaliśmy. Także nasze oklejanie samochodów było coraz bardziej popularne. Decydowały się na to największe korporacje. Logo firmy na aucie były wielkim prestiżem. Nie każdy mógł sobie na coś takiego pozwolić. Nasza reklama była nawet popularna. Niestety pewnego dnia pojawiła się u nas bardzo spora konkurencja. Miała zawrotnie niskie ceny. Ja nie mogłem zniżyć swoich, ponieważ byłoby to nie możliwe. Nawet nie miałem na czym oszczędzać. Wtedy odczułem pierwszy kryzys, który miał być początkiem góry lodowej. Wkrótce zauważyłem, że większość naszych klientów po prostu odeszła. Nawet nasze szyldy podświetlane nikogo nie interesowały. Konkurencja była po prostu zbyt silna, a ja miałem związane ręce i nie mogłem nic z tym zrobić. Cały czas spłacałem wielki kredyt i nie mogłem sobie pozwolić na zmniejszenie tempa. Nasze szyldy reklamowe oraz inne usługi przestały przynosić korzyści. Musiałem pogodzić się z moją nie udaną inwestycją. Ostatecznie pod koniec czerwca ogłosiłem nasze bankructwo. Moi pracownicy przygotowywali się na to od dłuższego czasu. Dobrze zdawali sobie sprawę z tego co się wokół nich dzieje. Pożegnaliśmy się wszyscy w dobrej atmosferze.

Ja długo nie potrafiłem się otrząsnąć po tym wydarzeniu. Nie wiedziałem co mam zrobić. Pozostało mi tylko duże doświadczenie w reklamie. Musiałem znaleźć nowe zatrudnienie, ponieważ nie mogłem sobie znowu pozwolić na nowe przedsiębiorstwo.